Kolej Semt Polikliniği

kolej semt poliklinik-12

Kolej Semt Polikliniği; 2006 yılında kurulmuştur ve bu tarihten beri hizmet vermektedir. Kolej semt polikliniği 7 kattan oluşan büyük bir polikliniktir. Ankara kolej semt polikliniğinde verilen hizmetler şu şekildedir. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Romatoloji, Dermatoloji (Puva Ünitesi), Çocuk Polikliniği, Kadın Doğum, Göz, Fizik Tedavi, Aile Hekimliği, Kardiyoloji Kliniği, Kalp Damar Cerrahi, Psikiyatri, Genel Cerrahi, Genel Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Üroloji, Ğöğüs Hastalıkları,Akupunktur Polikliniği(salı,çarşamba,perşembe), Ağrı ve Anestezi Polikliniği alanlarında poliklinik hizmeti, Radyoloji (Röntgen, Ultrason), Mikrobiyoloji ve Biyokimya Laboratuvarları ile tetkik hizmeti vermektedir.

Kolej semt polikliniğinde, Üroloji bölümü bulunmakta olup, salı ve perşembe ve salı günü hizmet veriliyor. Anestezi ve ağrı bölümü ise haftada 3 gün hizmet vermemektedir, 2 günde ağrı işitmeleri hizmeti yapmaktadır.

Polikliniğimiz 4. Katta bulunan Gündüz Kemoterapi Ünitesine bağlı olarak, Robotik Kemoterapi Hazırlama Ünitesi ve Eczane de hizmet vermektedir. Sürücü Belgesi Sağlık Raporuda vermekte olan semt polikliniğimiz Ayaktan hasta kabul edilen Kolej Semt Polikliniği‟nde İlaç Raporu hizmeti bulunmaktadır.2012 yılı itibari ile Polikliniğimizde günlük olarak ayaktan 650-700 hasta muayene edilmektedir.

Adres: Libya Cad., Çaldıran Sok., No: 22 Kolej/Ankara

Tel: 0312 434 22 09-10-11 Dahili: 3000

Fax: 0312 434 22 01

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy, Ortalama puan: 5,00 out of 5)
Loading...

Leave a Reply