Behçet Hastalığı Polikliniği


behçet polikliniği

Behçet hastalığı polikliniği, 1984 yılında çok branşlı bir olarak hizmete açılmıştır. Prof.Dr Gülsevil azizlerli başkanlığında açılan behçet hastalığı polikliniği, hala Prof.Dr. Afet Akdağ Köse ve Prof. Dr. Gülsevil Azizlerli yönetiminde çalışmalarına devam etmektedir.

Behçet hastalığı polikliniği, tanısı belirlenmiş hastalar, tedavi ve izleme amaçlı başvuru yaparken, behçet hastalığının belirtilerini taşıyan hastalar da, tanı için polikliniğe gelebiliyorlar.

Bu hastaların sadece dermatolojik yönden değil, Behçet Hastalığında sıkça karşılaşılan çeşitli belirti ve bulgularla, laboratuvar incelemelerinin yapılabilmesi için, fakültemizde bulunan ilgili bölümlerle ortak çalışmalar yapılmaktadır.
Behçet hastalığı polikliniği, Behçet Hastaları ile birlikte, tekrarlayan ağız yaraları olan hastalara da hizmet vermekte ve düzenli olarak izlemektedir.


Behçet polikliniği her Çarşamba saat 09’dan itibaren iki öğretim üyesi ve sorumlu asistan ilebirlikte Dermatoloji Ana bilimdalı poliklinik katında yapılmaktadır. Polikliniğimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Acil ve randevu dışı gelen hastalar ise Behçet polikliniği sorumlu asistanı tarafından muayene edilmektedir.

Birimde görevli personel İbrahim Hakkı Günay soru ve sorunlarınızda size yardımcı olacaktır.
Behçet Polikliniği randevu telefonu:0 212 414 20 00/326 75


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı oyla)
Loading...Konu hakkında yorum yap veya soru sor