Erkeklerin gücüne güç katacak 7 yiyecek

Erkeklerin cinsel gücünü arttıran 7 yiyecek

Cinsel gücü arttıran 7 yiyecek: Ülkemizdeki erkeklerin üçte biri yaşantılarının bir döneminde ya da erken boşalma sorunu yaşamaktan şikayetçidir. Erkeklerde çoğunlukla da ereksiyon olamama veya ereksiyonu sürdürmede güçlük çekmektedirler. Periyodik olarak yapılan düzenli egzersizler erkeklerde cinsel gücün artmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte erkeklerin cinsel gücünü arttıran 7 yiyecek ile ilgili de bilgi vereceğiz.

1- :

Bu besin süper seksüel olarak değerlendirilmektedir. Yaban mersini insan vücudunda viagra etkisi gibi etkiler meydana getirmektedir. Kan damarlarını rahatlatan yaban mersini, vücudumuzdaki sirkülasyonu arttıran bileşenlere de sahiptir. İçeriğindeki yüksek lif sayesinde de fazla kolesterolü vücut sisteminden dışarı atmakta ve atardamarlardaki tıkanma olasılığını önlemektedir. Kan akışının hızlanması ve kolesterolün düşmesi, cinsel ilişki esnasında peniste dolaşana kanı arttırmaktadır. Bunun sonucu olarak da daha uzun ereksiyon olma imkanı sağlamaktadır.

2- İncir:

Kişide cinsel hormonları üreten aminoasitlerden bol miktarda içeren sayesinde cinsel gücünüz doğrudan etkilenir. Aminoasitlerde yaşanan eksiklik nedeniyle cinsel güçte ve istekte düşüş yaşanır.

3- İstiridye:

Sperm ve testesteron üretiminde çinko elementinin önemi çok fazladır. İstiridyede çok yüksek miktarlarda çinko bulunur. Testesteronun üretimi hem cinsel isteği hem de cinsel gücü etkilemektedir. Ayrıca istiridye dopamin hormonu da barındırmaktadır. Bu da mutluluk hissi verdiği için isteği uzun süre devam ettirir. Çinkonun eksik olması nedeniyle cinsel performansta azalma ve bir takım bozukluklar meydana getirebilir.

4- :

Önemli bir aminoaist ve L-arginin kaynağı olan ceviz, kişinin cinsel gücünün arttırılmasında fayda sağlar. Cevizdeki L-arginin, kan damarlarını açmakta ve fazla kan pompalanmasını sağlamaktadır. Bu da cinsel ilişki sırasında güçlü olmayı sağlar.

5- Sarımsak:

Alicin adlı madde sarımsakta bolca bulunur. Bu maddenin cinsel organlara pompalanan kanı arttırdığı düşünülmektedir. Cinsel organa giden kanın artması çok daha uzun süre aktif olmayı ve güçlü olmayı sağlamaktadır.

6- Muz:

Cinsel ilişkide erkeğin enerjisini yükselterek cinsel gücü arttırmaktadır. İçeriğindeki bromelain enzimi libidonun artmasına katkı sağladığı gibi cinsel gücü de arttırmaktadır. B vitamini bakımından zengin bir besin olan muz, vücut enerjisini yukarılarda tutmayı sağlar.

7- Çikolata:

Barındırmış olduğu alkaloid ve feniletilamin maddeleri cinsel gücün arttırılmasına katkı sağlamaktadır. Akaloid maddesi, vücutta kafein etkisi yaratarak enerjinin yüksek olmasını ve cinsel gücün artmasını sağlar. Feniletilamin maddesi ise, cinsel ilişki sırasında kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlamaktadır.1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Oy, Ortalama puan: 4,50 out of 5)
Loading...

Leave a Reply