Akciğeri temizleyen ve hayat kurtaran kolay karışım

Akciğeri temizleyen ve hayat kurtaran kolay karışım 1

Sigara içenler için hayat kurtaran ve akciğeri temizleyen basit karışım. Sigara içmek, oldukça yüksek bir derecede bağımlılık oluşturma riski olan alışkanlıktır. Değişik rahatsızlıkların kaynağında yalnızca sigara yer almaktadır. Bunların başında kalp hastalıkları, tümör, yüksek tansiyon, nefes darlığı, felç, amfizem, yenileyen bronşit, göz hastalıkları ve sertleşme problemleri gibi hastalıklar gelmektedir. 

Sigara tiryakileri için sigarayı bırakmak çok zordur. Ancak bilinmesi gereken şey, bir kere bırakıldığında kişiye sağladığı faydalarının kısa sürede görüleceğidir. Makalemizde uzun süre sigara içip sigaranın zararlarını görmüş kişiler için, bunu tersine çevirebilecek ve akciğerlerinizin temizlenmesini sağlayacak mucizevi bir içeceğin tarifini vereceğiz. Tarifini vereceğimiz bu içeceğin hazırlanması da oldukça kolay ve içmeye başladığınızda kendinizi öncesinde hiç hissetmediğiniz kadar yenilenmiş ve enerjik hissedeceksiniz.

Uzun seneler boyunca devam eden yeminler ve inkar, mantıklı kanıtların ağırlığında yok olup gitti ve bu toplumsal anlamda tatmin edici bir eğilime yön değiştirdi. Sigara içmek bir bağımlılık olarak tanımlanabilir. Hastalık kontrol ve önleme merkezi (CDC)’ne göre, yalnızca ABD’de 16 milyonu aşan sayıda kişi, sigara içme ile ortaya çıkan bir hastalıkla hayatını devam ettirmektedir. Sigaraya bağlı gelişen bir hastalık sonucu ölen her bir kişiye karşılık, 30’u geçen sayıda kişi bağımlılığa sağlığını feda etmektedir.

Sigarayı bırakan kişiler yaşamlarında bunun çok büyük faydalarını görmektedirler. Sigara bırakıldıktan haftalar veya aylar içinde akciğerlerin kapasitesi eski haline gelmekte, ses aralıkları genişlemekte, tansiyon düzeyi normale dönmekte ve tat alma duyuları genişlemektedir. Bunlardan başka en önemli olanı ise; tümör ve diğer tehlikeli hastalıkların oluşma riskinin çok büyük bir oranda düşmesidir.

Önceleri sigara içen kişilerin akciğerleri çok zararlı ve tehlikeli maddeleri barındıran bir çöplük gibi olmaktadır. Bu kişiler sigara içmeye bir daha dönmeseler bile, bu kişiler yine de bazı hastalıklar için potansiyel riskleri taşıyabilmektedirler. Sizlere vereceğimiz bu karışım formülü, akciğerleriniz için mucizevi bir içecek niteliğindedir ve edineceğiniz sonuç sizi çok mutlu edecektir.

İşte, mucizevi karışım için gerekli olan malzemeler:

Zerdeçal: 2 yemek kaşığı

Zencefil kökü: bir başparmak boyu kadar

Soğan: 1 adet orta boy

Şeker: 1 + ¾ bardak

Su: 1 litre

Karşımın hazırlanması:

İlk önce bir tencerenin içine suyu boşaltın ve şekeri ekleyin. Sonrasında da fokurdayana kadar kaynatın. Zencefil kökü ile soğanı 4 parçaya ayırın ve suya ekleyerek birlikte kaynatmaya devam edin.

Daha sonra zerdeçalı ekleyin ve ısıyı biraz azaltın. Bütün içindekiler azalana kadar ısıtmayı sürdürün. Sonrasında da karışımınızı bir kaba alın ve soğumaya bırakın. Muhafaza etmek için buzluğa koyabilirsiniz.

Karışımı, düzenli bir şekilde sabah kalktığınızda aç karnınıza iki yemek kaşığı olarak, gece yatmadan önce de iki yemek kaşığı olarak alabilirsiniz. Bunu düzenli bir şekilde uygularsanız birkaç günde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Karışımdaki malzemeler faydaları şimdi net bir şekilde anlaşılabilen homeopatik ilaçlardır. Zerdeçal, Omega-3 doymamış yağ oranı bakımından zengin olup, Kanser ve virüslere karşı koruma sağlar. Buna ek olarak vitamin ve mineral bakımından da oldukça zengindir. Karışımda kullanılan soğan da kansere karşı savaşması ile bilinmektedir ve kişinin direnç sistemini desteklemektedir. Zencefil de uzun yıllardan bu yana akciğerlerden vücut sıvılarını atması için kullanılmakta olan bir bitkidir.

Dikkat: Her zaman olduğu gibi, bir uzmana danışmadan kullanmanız önerilmez..

Leave a Reply