ED1000 nedir, ED1000 tedavisi nasıl yapılır?

nedir, tedavisi nasıl yapılır: Ereksiyon problemi, cinsel aktivite için gerekli olan yeterli sertliğin sağlanamaması veya sürdürülememesi şeklinde tanımlanmaktadır. Erkeklerin sıklıkla yaşadığı hastalıklardan biridir. Yazımızda ED1000 hakkında bilmek istediklerinize cevap vermeye çalışacağız. İşte, detaylar;

Ülkemizde daha çok 50’li yaşlarda %30-50 oranında görüldüğü düşünülmektedir. Eşin de cinsel yaşantısını olumsuz etkilediği için, tedavi olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir.

ED1000 nedir?

Penise olan kan akışını arttırmak amacıyla geliştirilmiş oldukça güvenli bir cihazdır. ED1000, sertleşme ya da ereksiyon sorununun tedavisi amacıyla özel olarak geliştirilmiş olan, ultrason dalgalarına benzerlik gösteren ve düşük yoğunlukta şok ses dalgalarıyla çalışmaktadır. ED1000 cihazının oluşturduğu şok dalgaları, yeni mikro kan damarlarının oluşmasına, büyümesine ve kanlanmasına imkan sağlamaktadır. Yapılan çalışmalarda damarlardan kaynaklanan sertleşme yetersizliği durumlarında, şeker hastalığına bağlı gelişen damarsal problemlerde hem güvenli hem de etkin olarak kullanılmaktadır. Sertleşme problemi yaşayan ve ED1000 ile tedavi olan erkeklerin %77’lik kısmında başarı sağlanmış ve cinsel ilişkinin sorunsuz olduğu görülmüştür.

Diyabet ve damarsal sebeplerden dolayı ereksiyon sorunu olanlar, ED1000 tedavisi için en uygun adaylar olarak belirlenmektedir. Yüksek tansiyon ve kalp hastalıkları gibi damar yüzeyinin bozulmasına neden olabilecek bütün damarsal sorunlar sertleşme problemine yol açabilmektedir. Diyabetle birlikte uzun müddet tedavi görmemiş yüksek tansiyon sertleşme sorununun en önemli faktörü olarak kabul edilmektedir. Prostat ameliyatından sonra sinir hasarı yaşamayanlar, peyroine hastalığı ve Parkinson hastalığı olanlar için benzer tedaviler ve başarılı sonuçlar bulunmaktadır. Fakat bazı hastalarda ED1000 tedavisi başarılı sonuç veremeyebilir. Hastaya damar ameliyatı veya protez ameliyatı yapılması gerekebilmektedir. Kolesterol yüksekliği, tansiyon yüksekliği ve sigara içme öyküsü damarsal sertleşme yetersizliğinde risk faktörü olabilir.

ED1000 tedavisi nasıl yapılır?

ED1000 tedavisi için uygun bir aday olup olmadığınız, ED kliniği olan bir merkezde üroloji doktoru tarafından değerlendirilir ve tedavi kararlaştırılır. Sonraki aşamada detaylı bir fizik muayene yapılacaktır. Doktor gerekli görürse ilave ön testler de isteyebilir.

ED1000 tedavi protokolü, Avrupa’da genellikle 6 seans protokolü veya 12 seans protokolü şeklinde uygulanmaktadır. Seansların her biri yaklaşık 20 dakika devam etmektedir ve haftada iki gün uygulanır. Uygulanan ilk 6 seans 3 hafta sonunda bitmektedir. 1 ay ara verildikten sonra yeniden haftada 2 gün olmak üzere 3 hafta daha devam edilmektedir. Seansların yapıldığı bu sürede doktor bazı ilaçların alınmasını da tavsiye edebilir.

ED1000 tedavisinin yan etkisi var mıdır?

ED1000 tedavisi ağrısız bir tedavi şeklidir ve uygulanan hastaların hiçbirinde şimdiye kadar herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. ED1000 tedavi anı ve sonrası tıbben tam olarak güvenli tedavi protokollerinden biri kabul edilmektedir. Tedavi alan hastaların tamamı her seanstan sonra günlük rutinlerine rahatlıkla dönebilmektedirler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Oy, Ortalama puan: 3,00 out of 5)
Loading...

Leave a Reply