Doğru Aşkı Bulduğunuzun 6 İşareti


Doğru aşkı bulduğunuzun 6 işareti

Doğru aşkı bulduğunuzun 6 işareti: Gerçek aşkı bulmanın kolay olmadığı malum. Peki, doğru kişiyi ve gerçek aşkı bulduğunuzu nasıl anlarsınız? Doğru aşkın işaretleri nelerdir? Aşağıda sıraladığımız 6 işaret, gerçek ve doğru aşkı bulup bulmadığınızı ortaya çıkarmanıza yardım edecek. İşte, doğru aşkı bulduğunuzun 6 işareti;

1- Vücut kusurlarınızdan utanmazsınız:

Doğru aşkı bulduğunuzun en önemli göstergesi, partnerinizle birlikteyken rahat olmanız, varsa kusurlarınızla mutlu hissetmeniz ve bu kusurlarınızı saklama çabasında olmamanızdır. Mesela; ağda yapmadığınızda ya da regl döneminde kıyafetlerinizde küçük kazaların meydana gelmesi partnerinizde herhangi bir rahatsızlık yaratmıyorsa, onun doğru kişi olduğunu düşünmemeniz için hiçbir neden yok.


2- Evlilikten ve çocuk yapmaktan konuşabilirsiniz:

Erkeklerin birçoğu konu evliliğe geldiği zaman sanki yıldırım çarpmış gibi olabiliyor ve baskı altına girdiğini düşünüyor. Partnerinizle birlikteyken evlilik ve gelecekle ilgili planlarınızdan konuşabiliyorsanız, partnerinizin bu tür konulardaki düşüncelerini de öğrenebiliyorsanız, onun sizin için doğru kişi olduğunu bilin. Bu tür konuları rahatlıkla konuşabiliyorsanız, kendinizi evliliğe yakın olarak düşünebilirsiniz.


3- Dış görünüşünüzü önemsemezsiniz:

Partnerinizle birlikteyken her zaman makyajlı ve bakımlı olmak gibi bir zorunluluk hissetmiyorsanız, doğru aşkı buldunuz diyebiliriz. Sizi doğal halinizle ve olduğu gibi seven, makyaj yapmasanız da ne kadar güzel olduğunuzu dile getiren bir partneriniz varsa gerçek aşkı yakalamışsınız demektir.

4- En yakın arkadaşınız o olur:

Her gün onunla birlikte zaman geçirmekten keyif alıyor ve hiç sıkılmıyorsanız, yaşadığınız ilişkinin boyutları sandığınızdan da ileridedir ve sağlamlaşmıştır. İçinizden geçenleri rahatlıkla onunla paylaşabiliyor, fikir alışverişi yapabiliyor, onunla birlikte alışveriş yapabiliyorsanız, ilişki yaşadığınız partneriniz artık sizin en yakın arkadaşınız hatta her şeyiniz olmuş diyebiliriz.

5- Onun mutluluğu önemlidir:

İlişkinizde bencillik yoksa ve ben merkezli değilse doğru bir ilişkiniz var demektir. her şeyden önce partnerinizi düşünüyor, mutlu olmasını istiyor ve bunun için ne gerekiyorsa yapıyorsanız, hatta kendi önceliklerinizi bile göz ardı edebiliyorsanız, güçlü ve gerçek bir aşk yaşıyorsunuzdur.

6- Tek ihtiyacınız “o”:

Gününüz çok kötü geçse de partnerinizin sesini duymak bile size iyi geliyorsa ve sizi neşelendirmeye yetiyorsa, tek telefonunuzla birlikte yanınızda bitiyorsa ve sıcacık bir sarılmayla sizi mutlu ediyorsa, o artık sizin için tartışmasız gerçek ve doğru aşktır.      

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı oyla)
Loading...Etiketler::,

Konu hakkında yorum yap veya soru sor