Medicana Diş Hastanesi Adresi Ve Telefonu


 

Medicana Diş Hastanesi ile ilgili görsel sonucu

Medicana Diş Hastanesi, Medicana sağlık grubunun bünyesinde yer almaktadır. Dünya standartlarına paralel çalışan, önemli bilimsel araştırmalara sahip uzman ve akademik bir yapıya sahiptir. Ayrıcalıklı ve özel bir biçimde; diş ile ilgili tedavi ve ameliyatlar hastalara sunulmaktadır.

Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı alanında, bilinçli ve daha yüksek bir düzeye ulaştırılması amacıyla koruyucu sağlık hizmetlerini önemsemektedirler. Medicana Diş hastanesi, konferans salonlarında, yurt içi ve yurt dışından değerli bilim adamlarının da katıldığı hekim ve hastalara yönelik eğitim programları ile katkı sağlamayı da amaç edinmiştir.


Sağlık turizmi içerisinde, yurt dışından gelen yabancı ve Türk hastalarına da tedavi imkanı sunmaktadır. Böylelikle ülkemizin sağlık alanındaki başarılarına katkıda bulunmaktadır. Ağız-diş sağlığı çene, yüz bölgesindeki her türlü ameliyatlar, lokal ve genel anestezi uygulanırken, diş hekimi fobisi olan her türlü hastanın tedavisinde genel anestezi uygulanmaktadır.

Medicana Diş Hastanesi, ağız-diş-çevre dokuları ilgilendiren tedavi edici konservatif ve cerrahi nitelikteki tedaviler 24 saat boyunca uzman hekimleri, kaliteli sağlık hizmetleri ve son teknolojiler ile hizmet vermektedir.


Teknoloji ve sağlık sektöründe son gelişmeleri takip ederek, hizmette üstün kaliteyi sağlayarak, hasta memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir.

 
Adres:

İzzettin Çalışlar Caddesi Nurettin Paşa Sokak No:2 Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon : 0212 506 00 00 (Pbx)
Faks : 0212 506 00 85

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı oyla)
Loading...Konu hakkında yorum yap veya soru sor